Jak ušetřit

další » poslední »
zobrazit
Chcete si půjčit obytný vůz? Zeptejte se na kauci i pojištění

Uvažujete o tom, že byste si na výlet po Česku nebo jiných zemích pronajali obytný vůz? Než uzavřete smlouvu s půjčovnou a zaplatíte poplatek za vypůjčený vůz, tak byste se měli seznámit s pravidly… »

4 výhody laserové tiskárny

 Kvalitní tisk od výkonné tiskárnyPři požadavcích na kvalitní tisk je vždy dobré se řídit výkonností s ohledem na konkrétní požadavky od uživatele. Pořízení inkoustové tiskárny je levnější, ale… »

Největší výhody LPG u auta

 Stále menší náklady na pohonné hmotyU LPG pohonu je potřeba počítat s investicí pro instalaci. Náklady na pohonné hmoty mohou klesnout až na polovinu. Návratnost LPG se odvíjí podle ceny paliva,… »

2 časté a zcela zbytečné výdaje, které ždímou váš rozpočet

 Řada z nás se snaží pravidelně šetřit, i malé pravidelné částky udělají ve výsledku hodně. Přese všechnu snahu se však může stát, že nám peníze stále utíkají pod rukama, aniž bychom si toho… »

Víte, jak na reklamaci účtu za mobil?

 Tak jako každou jinou službu lze i vyúčtování za telekomunikační služby reklamovat, je však vědět jak a jaké lhůty se k reklamaci vztahují. Poradíme vám, jak postupovat, když po vás operátor… »

Jak ušetřit při nákupu potravin 3/3

 Sestavte si žebříček receptů podle sezónnosti surovin i celkové finanční nákladnostiZe začátku vás to bude stát nějaký ten čas navíc, ale vaše úsilí se vyplatí. Pokud máte poslední pětistovku na… »

Jak ušetřit při nákupu potravin 2/3

 Kupujte jen tolik, kolik potřebujete, a jen nebalené potravinyVažte ovoce a zeleninu, stejně jako si vybírejte pečivo. Pečlivě plánujte a nekupujte víc, než potřebujete.Zařaďte více luštěnin na úkor… »

další » poslední »
zobrazit
 
Nejčtenější
 

Náš tip

Sjednejte si online povinné ručení u ePojisteni.cz a ušetřete až 9000 Kč ročně. Nebankovní půjčka od Uspory.cz . Srovnáme vám jednotlivé půjčky online a pomůžeme vybrat tu nejvýhodnější. Nejvýhodnější japonskou půjčku hledejte na portálu Půjčky.cz

Nejnovější
 
Vybrané seriály (vše)

Investice (vše)

Půjčky (vše)

Elektřina (vše)

 

Související články

Představujeme další …

Dum pohadkovy autor foto Pavel Hanzal (c)

 Vyhrazené parkovací místoMajitel vozidla a zároveň vlastník…

Největší výhody LPG …

Auta parking autor foto Pavel Hanzal (c)

 Stále menší náklady na pohonné hmotyU LPG pohonu je potřeba…

Chcete zmírnit rizik…

Notebook klavesnice autor foto Pavel Hanzal (c)

Starat se o bezpečnost na pracovišti musí ze zákona každý zaměstnavatel.…

Chcete si půjčit oby…

Bazilika Sacre Coeur_autor foto Pavel Hanzal (c)

Uvažujete o tom, že byste si na výlet po Česku nebo jiných zemích…