Největší chyby při výběru hostingu 1/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

 Příliš nízké ceny hostingu

Pokud se zajímáte o ceny hostingu, pochopitelně každý se nejdříve zajímá, která nabídka je nejlevnější. Ovšem příliš levné hostingy jsou spojeny s hodně slabou verzí (tyto se platí do dvaceti korun měsíčně). Lepší hostingy se nabízejí od 50 Kč za měsíc, ale jestliže požadujete skutečně dostatečně fungující hosting, zaplatíte několik tisíc za rok.

Skryté náklady

U většiny provozovatelů hostingu si zařídíte také zaregistrování domény, anebo to mohou za vás zařídit. Pozor si dejte na případné skryté náklady. Může se stát, že si opatříte hosting s hodně nízkou cenou za doménu, ale ceny hostingu budou dost přehnané. Lze to i naopak – získáte dost levný hosting, ale provozovatelé si poté vezmou mnohem více peněz za doménu. Preferujte koupi nezahraniční domény, aby se v případě požadavku změny dalo vše řešit bez zbytečných komplikací.

Datový limit

U nabídek hostingu je důležitá velikost nabízeného prostoru. Měl by být dostatečný pro vaše webové stránky, naštěstí disky vyjdou lacino, takže poskytovatelé mohou bez problémů nabízet dostatek prostoru. I několik tisíc MB prostoru získáte hodně levně, v nabídce jsou také neomezené prostory. U většiny webů se vystačí 10 MB.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách sporoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel sporoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - sporoweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: internet

 

Související články

Internetové bankovni…

Banka autor foto Pavel Hanzal (c)

Jsme generace moderní, flexibilní a operativně přizpůsobivá.…

Jak bezpečně platit …

Notebook klavesnice autor foto Pavel Hanzal (c)

Prodej zboží a služeb na internetu se těší stále větší oblibě…

Víte, jak na reklama…

Obchody a kancelare autor foto  Pavel Hanzal (c)

 Tak jako každou jinou službu lze i vyúčtování za telekomunikační…

Život na vesnici ane…

Chalupa z boku autor foto Pavel Hanzal (c)

Život na vesnici přináší mnoho pozitivních momentů, ale na druhé…