Nejzajímavější tarify internetu v mobilu 1/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Mobilní internet 10 GB (pro zákazníky T-mobile)

Nabídku mobilní internetu, který je možno užívat v tabletu, je mobilní internet s volnými 10 GB. Je to však podmíněno tím, že je potřeba být zákazníkem T-mobile. Pokud tedy zájem je, může o tuto nabídku žádat. Měsíčně za tarif zaplatí 499 Kč a SIM kartu pak využívá jak pro mobilní telefony, tak tablety. Ač je na SIM kartu vedeno číslo, tak pokud je na ní sjednán pouze tarif mobilního internetu, není se možné dovolat. Ale jestliže má zájemce o souběžné využívání k hovorům a odesílám SMS zpráv, pak je možno doplnit i o tarif na volání.

Red Data+

Pro zákazníky Vodafonu je zase připravena nabídka mobilního internetu s volnými 11 GB za cenu 549 Kč. Dost podobná nabídka, jako předchozí. Mobilní operátoři reagují na vzájemné nabídky konkurenčně schopným řešením tak, aby zachovali přízeň sávajících klientů. A důvodem je tak i tento tarif, který je vhodnou alternativou pro stávající klienty, kteří užívají internet v tabletu nebo mobilu.

Mobilní internet 10 GB

O2 nepodmiňuje uživatele mobilního internetu k tomu, aby v předchozí době užívali její služby, a nabízí internet 10 GB za 649 Kč, paušálního poplatku každý měsíc. Výhodou je především nepodmíněnost užívání služeb před i po dobu využívání této služby, mobilního internetu. Nevýhodou tohoto tarifu je především placená aktivace za 99 Kč. Za podmínek, že stejnou službu, avšak bez nutnosti platit aktivaci nabízí konkurence, je to v dnešní době zbytečný poplatek.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách sporoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel sporoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - sporoweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: internet, mobilní telefon

 

Související články

Správné cenové porov…

Radiator autor foto Pavel Hanzal (c)

Vedete si poctivě měsíční domácí rozpočet a ať se snažíte, jak…

Život na vesnici ane…

Chalupa z boku autor foto Pavel Hanzal (c)

Život na vesnici přináší mnoho pozitivních momentů, ale na druhé…

Nevyhazujte peníze o…

Dum pohadkovy autor foto Pavel Hanzal (c)

 Dobře zapamatovatelná doménaZakládáte si nový eshop a hledáte…

Internetové bankovni…

Banka autor foto Pavel Hanzal (c)

Jsme generace moderní, flexibilní a operativně přizpůsobivá.…