Nejzajímavější tarify internetu v mobilu 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Eri-LTE Mobile Pohoda 1

U méně známých poskytovatelů telekomunikačních služeb je jistě potřeba jmenovat neomezený mobilní internet za měsíční paušál 399 Kč. Nutno dodat, že služba je zajímavá, ale v začátku nákladná. Platí se za dopravu, přenos čísla a SIM kartu, dohromady tak 739 Kč jako jednorázový nevratný poplatek.

NTB 10 GB Omnitel

Internet 10 GB za měsíční poplatek 499 Kč, bez nutnosti sjednávat si jiné služby a také bez nějakých poplatků, je internet vhodný pro především uživatele výhradního internetu, nejčastěji v tabletu. Určitě zajímavá služba, kterou je touto formou možno využít.

Travek 10 GB Dragon

Obdobnou nabídku připravila i společnost Dragon, poskytovatel bezdrátového mobilního internetu, taktéž s měsíčním paušálem za cenu 499 Kč. Pro využité je k dispozici 10 GB, po vyčerpání je pak cena za každé 1 GB 200 Kč. Je to výhodou, že na rychlosti se tak neztrácí. Avšak pro vášnivé surfaře to může být překvapením, kolik utratili.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách sporoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel sporoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - sporoweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: internet, mobilní telefony

 

Související články

Internetové bankovni…

Banka autor foto Pavel Hanzal (c)

Jsme generace moderní, flexibilní a operativně přizpůsobivá.…

Jak se mění nakupová…

Krbova kamna autor foto Pavel Hanzal (c)

Slevové servery jsou nedílnou součástí online nakupování v České…

Nevyhazujte peníze o…

Bazilika Sacre Coeur_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Délka názvu doményChystáte se zaregistrovat doménu s více…

Víte, jak na reklama…

Obchody a kancelare autor foto  Pavel Hanzal (c)

 Tak jako každou jinou službu lze i vyúčtování za telekomunikační…