Nejzajímavější tarify pevný internet 2/2

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

Internet Premium Plus

Za měsíční poplatek paušálu 649 Kč je možno mít internet o rychlosti 80/8 Mbit/s. Vše je možno sjednat bez podmínek dřívější smlouvy a také bez poplatků za zřízení. Faktem je to, že si kompletní instalaci provádí klient sám.

Návod a vše potřebné mu přijde poštou, obvykle do druhého dne od objednání a celkem jednoduchou cestou je možné internet mít. Neplatí se nic za aktivaci, už jen proto, že si ji objednavatel zřizuje sám. Pozor však na podmínku zřízení sítě xDSL. Pro laiky to znamená, že je nutné mít připojení jako pro pevnou linku. To není potřeba využívat.

Internet 300+

UPC jde s dobou a stále svoji nabídku doplňuje, většinou jde tedy o rychlejší internet, který je schopno nabídnout. Rychlost 300/30 Mbit/s je možno využívat za paušální poplatek 929 měsíčně. Opět je aktivace zpoplatněna částkou 99 Kč jako jednorázový, nevratný poplatek. Je to jistě obstojná nabídka, která stěží najde konkurenci. UPC trh sleduje a dokáže rychle reagovat. Výhodu pro zákazníky je i to, že občas UPC vyzve své uživatele, aby se vyjádřili ke spokojenosti. Je tak možno své požadavky a připomínky sdělit.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách sporoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel sporoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - sporoweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: internet

 

Související články

Jak bezpečně platit …

Notebook klavesnice autor foto Pavel Hanzal (c)

Prodej zboží a služeb na internetu se těší stále větší oblibě…

Jak se mění nakupová…

Krbova kamna autor foto Pavel Hanzal (c)

Slevové servery jsou nedílnou součástí online nakupování v České…

Internetové bankovni…

Banka autor foto Pavel Hanzal (c)

Jsme generace moderní, flexibilní a operativně přizpůsobivá.…

Nejzajímavější tarif…

Obchody a kancelare autor foto  Pavel Hanzal (c)

Internet 100+ od UPCUPC je známým poskytovatelem internetu na…