Novinky

další » poslední »
zobrazit
Kvůli těmhle 7 zlozvykům zbytečně přicházíte o peníze

Někdo si kouše nehty, jiný skáče ostatním do řeči. Existují zlozvyky, s nimiž jsme se v životě potkali pravděpodobně všichni. Pak jsou ale i ty, díky nimž zbytečně přicházíme o peníze. Máme pro vás 7 finančních… »

Nejzajímavější bankovní účty pro seniory 2/2

 Účet pro seniory – Česká spořitelnaČeská spořitelna má zajímavou nabídku pro seniory, kteří si k ní pošlou každý měsíc starobní důchod a jednou měsíčně minimálně jednou zaplatit kartou. Pokud… »

Jak zatočit s dluhy 2/2

 Snížit nákladyI když si je občas dobré si udělat radost, pak je nezbytně nutné si co nejvíce snížit náklady. Jistě je vhodnější si udělat radost zbavením se dluhů. Vše, co je možné, snížit na minimum.… »

Jak zatočit s dluhy 1/2

 Zastavit seKdyž se jedinec dostane do dluhů, je potřeba se alespoň na chvilku zastavit, vydechnout a začít konat tak, aby se dluhů co nejdříve zbavil. Bohužel mnoho lidí to dnes řeší dalšími dluhy… »

Nejzajímavější bankovní účty pro seniory 1/2

 Era – osobní účetPro seniory je ideální možností mít účet od Ery, dříve Poštovní spořitelny, která je dostupná na všech pobočkách České pošty. Účet přímo pro seniory je určen pro osoby starší 58… »

Když půjčují lidé lidem: Víte, jak fungují P2P půjčky?

Potřebujete uhradit nečekaný výdaj a tak míříte do banky s nadějí, že vámposkytne potřebné finanční prostředky. Jaké je však vaše překvapení, když váspo sérii zdlouhavých dotazů a prověřování bankovní… »

Nejzajímavější půjčky pro studenty 2/2

 Půjčka pro studenty od České spořitelnyČastým produktem, o který mají studenti zájem, při potřebě studentské půjčky, je úvěr od České spořitelny. Především je to dáno tím, pokud mají sami zřízený… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Nejzajímavější možno…

Auta parking autor foto Pavel Hanzal (c)

 Úsporná jízda Základem šetření pohonných hmot je především…

Když půjčují lidé li…

Penize Kc tisic autor foto Pavel Hanzal (c)

Potřebujete uhradit nečekaný výdaj a tak míříte do banky s nadějí,…

Nejzajímavější půjčk…

Bazilika Sacre Coeur_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Air bankModerní a nízkonákladová banka se zaměřuje na cílené…

Nejzajímavější možno…

Auto Chevrolet autor foto Pavel Hanzal (c)

 Okna při jízdě zavřenáDnešní auta mají obvykle v základních…