Novinky

další » poslední »
zobrazit
Nejzajímavější nabídky na dodávky elektřiny 1/2

FonergySpolečnost, která dodává v České republice elektřinu do běžných domácností, nemá tak zvučné jméno, jako některá z konkurencí. Avšak s nabídkou je velice zajímavá, dokáže nabídnout ceny nejnižší… »

Výhodná a blesková půjčka je doslova na dosah ruky, stačí pouze trochu hledat

Půjčit si velmi rychle a současně výhodně, to není žádný nedostižný sen. Naopak, v moderní době se nabízí tolik možností, až doslova oči přecházejí. Vyřízení během příštích pár minut, a to ani není… »

Návod jak poznat zlato 1/2

Punc jako výchozí bodJakmile je otázkou, zda je nabízené zlato skutečným zlatem, je potřeba provést zkoušku. Ideální je samozřejmě zajít za zlatníkem a nechat si vědomé zlato prověřit. Ale ne vždy je… »

Největší chyby při výběru hostingu 2/2

 Hosting zdarmaHosting znamená službu, která se zaručí, že vaše webové stránky budou fungovat. Získat hosting zcela zadarmo je sice lákavé, ale bude vás to hodně omezovat. Především budete mít k dispozici… »

Největší chyby při výběru hostingu 1/2

 Příliš nízké ceny hostinguPokud se zajímáte o ceny hostingu, pochopitelně každý se nejdříve zajímá, která nabídka je nejlevnější. Ovšem příliš levné hostingy jsou spojeny s hodně slabou verzí… »

Nejzajímavější druhy hypoték 2/2

 Hypoteční úvěr dle typu spláceníPodle typu splácení hypotečního úvěru lze rozdělit úvěry na anuitní, který je nejčastější formou, která se na našem území zřizuje. Nese v sobě splácení jistiny… »

Nakupujte s rozumem

Pomalu a jistě se blíží předvánoční šílení, ale nemusíme mu podléhat ani se stresovat, jak to letos finančně zvládnete. Na vánoční dárky můžeme ušetřit třeba tím, že nutné nákupy podzimního oblečení vyřešíme… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Nejzajímavější druhy…

Rod dum autor foto Pavel Hanzal (c)

 Hypoteční úvěr dle typu spláceníPodle typu splácení hypotečního…

Na co má smysl šetři…

Radio cd prehravac autor foto Pavel Hanzal (c)

 Často stojíme před rozhodnutím se o tom, jak zafinancovat…

Největší chyby při v…

Ko Chang more_autor foto Pavel Hanzal (c)

 Příliš nízké ceny hostinguPokud se zajímáte o ceny hostingu,…

Nejzajímavější banko…

Panelak vchod autor Pavel Hanzal (c)

 G2.2 od Komerční bankySpeciální účet pro studenty od Komerční…