Novinky

další » poslední »
zobrazit
Které zlaté mince patří mezi nejúspěšnější? 4/6

 Český dukátMezi vzácné zlaté mince patří také český dukát, nebo český zlatý. Jedná se o zlatou minci, která se razila na území tehdejšího Českého státu. Měl spoustu podob, většinou na něm byly vyobrazeny… »

Které zlaté mince patří mezi nejúspěšnější? 3/6

 Čínská pandaČína se může pyšnit tím, že na jejím území vznikaly první zlaté mince v historii. Čínské zlaťáky jsou tedy pro sběratele stále lákavé. Mince s názvem Čínská panda nebo také… »

Které zlaté mince patří mezi nejúspěšnější? 2/6

 Kanadský javorZlatá mince nesoucí název Kanadský javor spatřila světlo světa v roce 1979. Byla po Krugerrandu druhou sběratelskou zlatou mincí. V roce 2007 byla vydána Kanadskou královskou… »

Hlavní výhody srovnání povinného ručení

 Povinné ručení je pojištění, které musí platit každý provozovatel vozidla ze zákona. Jedná se tedy o pravidelně se opakující výdaj, kterému se nelze vyhnout. Navzdory tomu to neznamená, že byste… »

Které zlaté mince patří mezi nejúspěšnější? 1/6

 Double EagleZřejmě nejznámější a tedy i nejúspěšnější zlatou mincí na světě je exemplář zvaný Double Eagle. Mince pochází z roku 1933 a nestala by se tolik cennou, nebýt Velké hospodářské krize… »

Návod jak poznat zlato 2/2

Magnet může ukázat na nepravostZlato normálně na magnet nereaguje. Nejde o železo, proto pravé zlato na magnet nereaguje. Pokud se tedy přitahuje, nebo odtahuje od magnetu, nejde o šperk z pravého zlata.… »

Nejzajímavější formy spoření 2/2

Životní pojištěníFormou spoření může být i životní pojištění. I když zde je nutno pamatovat na to, že nejde o nějaké spoření s krátkodobým výnosem, jako je u spořicího účtu nebo termínovaného vkladu.… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Nejzajímavější cesty…

Ovecky autor fotoPavel Hanzal (c)

 Nechat to na profesionáloviJinou možností, která se ale…

Které zlaté mince pa…

Platebni karta H

 Double EagleZřejmě nejznámější a tedy i nejúspěšnější zlatou…

Nejzajímavější formy…

Ko Chang more_autor foto Pavel Hanzal (c)

Spořicí účetNaspořit si nějaké peníze je vhodné pro každého.…

Nejzajímavější postu…

Rod dum autor foto Pavel Hanzal (c)

 Úkoly, prezentaceUchazeč o zaměstnání může být vyzván,…