Novinky

další » poslední »
zobrazit
Nejzajímavější formy spoření 2/2

Životní pojištěníFormou spoření může být i životní pojištění. I když zde je nutno pamatovat na to, že nejde o nějaké spoření s krátkodobým výnosem, jako je u spořicího účtu nebo termínovaného vkladu.… »

Nejzajímavější formy spoření 1/2

Spořicí účetNaspořit si nějaké peníze je vhodné pro každého. Nejen pro dobrý pocit, ale především jako zajištění při potřebách náhlých a nečekaných výdajů. Spořicí účet může sloužit jako velice vhodný… »

Nejzajímavější postupy při výběrovém řízení 2/2

 Úkoly, prezentaceUchazeč o zaměstnání může být vyzván, aby si na osobní setkání připravil nějaký úkol, obvykle se jedná o prezentaci. Nejčastěji se to týká pozic, kde bude zásadní, umět se prezentovat… »

Nejzajímavější postupy při výběrovém řízení 1/2

 Klasický pohovorŽádost o novou práci se tradičně odehrává v zavedeném postupu, které v sobě zahrnuje prvotní kontakt, který většinou provede žadatel o práci. Jestliže žadatel takto vyhovuje… »

Nejzajímavější druhy rekvalifikací pro nezaměstnané 2/2

 Administrace, práce na PCPro úplné začátečníky, nebo osoby, které si neví rady s určitými programy, existují také kurzy pro práci na PC. Dnes je uživatelská schopnost práce na počítači v jisté… »

Nejzajímavější druhy rekvalifikací pro nezaměstnané 1/2

 Masérský, kosmetický, pedikérský a manikérský kurzVelice populární jsou kurzy pro žadatele o práci z oblasti kosmetiky, masáží, ať už jde přímo o masáže, nebo pak kosmetiku, pedikérka anebo… »

Nejzajímavější cesty jak zpracovat životopis 2/2

 Nechat to na profesionáloviJinou možností, která se ale tak často nevidí, je nechat to přímo na profesionálovi. Je to sice složitější cesta, najít schopného jedince, který tuto činnost provozuje,… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Nejzajímavější varia…

Krbova kamna autor foto Pavel Hanzal (c)

 Bezpečný domovJedno z nejpopulárnějších pojištění…

Nejzajímavější cesty…

Ovecky autor fotoPavel Hanzal (c)

 Nechat to na profesionáloviJinou možností, která se ale…

Největší chyby při p…

Sedacka autor foto Pavel Hanzal (c)

 Moc rozsáhlý textU motivačního dopisu se každý chce pochlubit…

Nejzajímavější varia…

Chalupa z boku autor foto Pavel Hanzal (c)

 Pojištění nemovitostiMajetek lze pojistit mnoha způsoby.…