Podmínky

Podmínky užívání webu, prohlášení a autorská práva

Autorská práva

Publikování nebo další šíření obsahu portálu SPOROWEB.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Na celý obsah serveru se vztahují autorská práva! Převzatý text je vyznačen prolinkem nebo názvem svého zdroje, ovšem převzít ho je možné pouze na základě písemného povolení vlastníka webu!

Obecné informace a podmínky

SPOROWEB.cz nezodpovídá za příspěvky čtenářů, přispěvatelů a nezodpovídá za jejich skutečnou totožnost. Doporučení, rady a návody a jiné postupy zveřejněné na stránkách SPOROWEB.cz nenahrazují odborné informace a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. SPOROWEB.cz odmítá a nenese žádnou odpovědnost za činy a rozhodnutí, které návštěvník těchto stránek udělal pouze na základě přečtení článku na SPOROWEB.cz - důrazně upozorňujeme, že magazín nenahrazuje odborné poradenství, výklady zákonů apod. a že každý návštěvník SPOROWEB.cz si musí být vědom toho, že články zde uvedené jsou pouze informativní bez jakékoliv právní a trestní odpovědnosti provozovatele SPOROWEB.cz!

SPOROWEB.cz si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s právními předpisy České republiky, Evropské unie a dalších platných předpisů a zákonů. Zrovna tak budou smazány příspěvky a zrušena registrace těm čtenářům a přispěvatelům, kteří budou opakovaně porušovat pravidla přispívání na SPOROWEB.cz

Ochrana osobních údajů

SPOROWEB.cz ručí za to, že osobní údaje registrovaných čtenářů použije výhradně pro svoji potřebu, případně pro potřebu svých dalších portálů a aktivit, a v souladu s platnými zákony. V případě, že návštěvník portálu SPOROWEB.cz, dá k dispozici svoje osobní údaje mimo registraci (zejména ve fóru, poradně a jiných příspěvcích), činí tak s plným vědomím, že SPOROWEB.cz za tyto údaje nenese žádnou zodpovědnost.

Definice pojmů

SPOROWEB.cz - tento pojem zahrnuje celý server (magazín) SPOROWEB.cz, jeho provozovatele firmu Pavel Hanzal a členy redakce tohoto serveru, případně další odborníky přispívající nebo radící pod záštitou webu.

 
Nejčtenější
 

Náš tip

Sjednejte si online povinné ručení u ePojisteni.cz a ušetřete až 9000 Kč ročně. To vše z pohodlí domova! 

Nejnovější
 
Vybrané seriály (vše)

Investice (vše)

Půjčky (vše)

Elektřina (vše)

 

Související články

Nejzajímavější tarif…

Financni centrum autor foto Pavel Hanzal (c)

Mobilní internet 10 GB (pro zákazníky T-mobile)Nabídku mobilní…

Americké hypotéky, j…

Bazilika Sacre Coeur_autor foto Pavel Hanzal (c)

Americká hypotéka – nevýhodyDnešní účelové hypotéky se pohybují…

Nejzajímavější tarif…

Solarni panely na strese autor foto Pavel Hanzal (c)

Eri-LTE Mobile Pohoda 1U méně známých poskytovatelů telekomunikačních…

Na co si dát pozor p…

Dum pohadkovy autor foto Pavel Hanzal (c)

Refinancování může být dobrým způsobem, jak ušetřit nemalé peníze.…